TFPT0805L1001KP datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    TFPT0805L1001KP
  • Производитель
    Vishay Intertechnology
  • Описание
    Vishay Intertechnology TFPT0805L1001KP Description Of Terminals: Leadless Mounting Style: Surface Mount Operating Temperature Max Deg. C: 125C Operating Temperature Min Deg. C: -55C Percentage Of Resistance Tolerance @ 25c: ?±10 Pin Count: 2 Product Depth (mm): 1.25mm Product Height (mm): 0.45mm Product Length (mm): 2mm Resistance @ 25c: 1kohm Screening Level: Military Type: PTC